Poprzednia

★ BMW X6 - bmw ..
                                     

★ BMW X6

BMW Х6 – auto typu suv coupe najwyższej klasy, wykonane niemieckiej marki BMW z 2007 roku. 2019 rok-to jest trzecia generacja pojazdu.

                                     

1. Pierwsza generacja. (The first generation)

BMW Х6 i pojawią się na rynku w 2007 roku jako pierwszy w historii marki suv, terenowy, który jest prekursorem tego typu nadwozia premium.

Samochód był fabryczne kody Е71 i Е72 hybrydowa wersja. Samochód po raz pierwszy zadebiutował na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2007 roku.

W 2010 roku samochód bardziej miękkie фейслифтинг. Zmienił się, w szczególności, przednie reflektory wyposażone są w typowy dla marki pierścienie i diody led, a także kształt tylnych świateł i zderzaków gruntownie przeprojektowano. Istnieje również nowy silnik diesla o pojemności 3 litrów i mocy 381 koni mechanicznych.

W 2013 roku producent zaprezentował wersję m, zwane projekt publikacji. Stosuje się, w szczególności: przedni splitter z włókna węglowego, matowy czarny grill, a także 21-calowe obręcze z lekkich stopów. Ponadto, samochód otrzymał mały spoiler z włókna węglowego, a także duże wymiary dyfuzora pisane z czterema końcówkami układu wydechowego. We wnętrzu czarna skóra i czerwony Mugello red, który nakrył deski rozdzielczej, paneli drzwi i innych elementów, a także sportowe fotele. Aby sterować pojazdem będąc dwukrotnie użyty do ponownego zablokowania V8 o pojemności 4 litra, o mocy 555 km i momencie obrotowym 680 Nm. Takie parametry zapewniają przyspieszenie od 0 do 100 km / h w 4.7 sekundy, a prędkość maksymalna 250 km / h powinno być około 100 egzemplarzy.

                                     

1.1. Pierwsza generacja. Społeczeństwa. (Companies)

  • Indywidualny Х6 wydajność nakład – 100 egzemplarzy.
                                     

2. Druga generacja. (The second generation)

BMW Х6 II został po raz pierwszy zaprezentowany w 2014 roku.

Pierwsze informacje o BMW Х6 drugiej generacji, wydany w czerwcu 2014 roku. Samochód trafi do salonów, chyba w grudniu. Drugiej generacji BMW Х6 stylistycznie przypomina swojego poprzednika, ale całkowicie nowy samochód zbudowany na platformie BMW X5. W porównaniu z poprzednikiem samochód jest nieco większy bagażnik, i znacznie bardziej bogate wyposażenie standardowe. Jednostki napędowe drugi Х6 musi zużywać mniej paliwa, a różnice w cyklu pomiarowym osiąga w zależności od wersji nawet o 20 procent.

Niezależnie od źródła napędu BMW Х6 drugiej generacji będzie wyposażony w automatyczną skrzynię biegów Steptronic ośmiostopniową z możliwością zmiany biegów łopatkami przy kierownicy. Przez nią moment obrotowy przekazywany jest na wszystkie cztery koła.

W listopadzie 2014 roku została przedstawiona najmocniejsza wersja BMW Х6, czyli Х6 m. Samochód jest napędzany silnikiem V8 o pojemności 4 litra i mocy 575 km, a Maksymalny moment obrotowy wynosi 750 Nm.

Podobnie jak w przypadku pierwszej generacji X6 także w innych BMW zaproponował bardzo silny klasa Х6 М50d, silnik 3-litrowy diesel N57S o mocy 381 km z trzema turbinami. Do 100 km / h w 5.2 sekundy, BMW Х6 M50d jest jednym z najszybszym silnik wysokoprężny suv na rynku.                                     

3. Trzecia generacja. (The third generation)

BMW Х6 III po raz pierwszy został zaprezentowany w lipcu 2019 roku.

Trzecie wcielenie Х6 po raz pierwszy został zaprezentowany na początku lipca 2019 roku. Bratni jak X5, zastąpił poprzedniego modelu, w 5 lat po debiucie. Przeciwko niemu nowy Х6 stał się znacznie dłuższe, szersze i cięższe. W tym samym czasie, ma większy rozstaw osi i położył się pod dachem.

Podobnie jak w mniejszym modelu X4, z określonym wąskie, wydłużone tylne światła i masywne, pęknięty na plecach. W stosunku do modelu X5, takich samych dla kabiny, światła i niektóre jednostki napędowe.

Światowa premiera Х6 III odbyła się na salonie samochodowym we Frankfurcie we wrześniu 2019 roku, a do sprzedaży samochód pojawi się oficjalnie w listopadzie tego samego roku.

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie