Poprzednia

★ Chevrolet Cobalt - chevrolet ..
Chevrolet Cobalt
                                     

★ Chevrolet Cobalt

Chevrolet Cobalt-to kompaktowy samochód wprowadzony do produkcji Chevrolet w 2004 roku w 2005 roku. Kobalt wymieniony Chevroleta Cavaliera bardziej popularne i konkuruje z Japońskich samochodów, takich jak Honda Цивик i Toyota Corolla. Auto było produkowane wyłącznie na rynek amerykański. Najtańsza wersja kosztuje 13 000 $, ma maksymalną moc 148 km i o pojemności 2 dm3. Napęd przekazywany jest na przednią oś. Kobalt był dostępny w dwóch wersjach, z jednym lub: sedan i coupe i został zbudowany na platformie GM Delta, jak i wiele innych samochodów "General Motors", w szczególności: Chevrolet HHR, Pontiac Г5, Saturn ion, i europejskie Opel Astra i 7-miejscowy Zafira. Wszystkie Cobalty został wyprodukowany w fabryce GM w Лордстауне, w stanie Ohio.

                                     

1. Specyfikacja. (Specification)

Zawieszenie przednie - niezależne kolumny Macphersona, z tyłu jest używana belka skrętna. Rozstaw osi wynosi 103.3 cali 262.4 cm, czyli więcej niż u konkurencji. Ciężar samochodu kg. funt 2808-2989 1273-1355 Chevrolet Cobalt-to dość ekonomiczny samochód, a jego spalanie utrzymuje się na poziomie 9.5 l / 100 km w mieście i 6.5 l / 100 km na autostradzie. Samochód posiada wspomaganie kierownicy, lepiej niż zwykłe hydrauliczne.

                                     

2. Cechy. (Features)

Кобальтовый 2008 roku została sprzedana z pakietem SS wyposażony w turbodoładowany 260-konnym silnikiem o pojemności 2.0 l z 5-biegową manualną skrzynią biegów. Zużycie paliwa w tej wersji wynosi około 11 l / 100 km w mieście i 8 l / 100 km poza nim. Kobalt z tym samym opakowaniu, który został dobrze przyjęty prasy motoryzacyjnej.

GM oferuje trzy pakiety zwiększenia mocy silnika turbo LSJ zwanym "zestawy". Pierwszy pakiet składa się z najlepszych wtryskiwaczy paliwa i przeprogramować obsługa komputera, aby podnieść moc maksymalną 30 km. Drugi pakiet zmieniłem dysze i programującą komputer i lepiej paska i koła pasowego sprężarki, co gwarantuje wzrost mocy do 40 kilometrów. Na obu pakietach, wyłączyć zapłon następuje przy 7000 obrotach. Ostatnie poprawiając pakiet mniejszego koła pasowego sprężarki, większy intercooler i pod zamówienie, sterownika, zastępując oryginalny. Trzeci pakiet pozwala korzystać z 50-lidera podtlenku. Ponosi on wyłączeniu zapłonu przy 6500 obrotach na minutę. / min. w wersji standardowej do 8000 obrotów na minutę. / min. daje maksymalną moc 260 km Przy użyciu benzyny o liczbie oktanowej 100 i więcej koni przy użyciu podtlenku. Trzeci poziom jest przeznaczony do stosowania tylko na torze.

                                     

3. Bezpieczeństwa. (Security)

Zgodnie z amerykańskim organizacji ubezpieczeniowego instytutu bezpieczeństwa autostrady kobalt uzyskuje doskonałe wyniki dla zderzenia czołowego, a średnia suma punktów za zderzenie boczne bez zasłon powierznych i średni sumaryczny wynik zderzenia bocznego, z zasłonami. W sportowych wersjach Cobalta dodatkowo program podregionie esr. Boczne poduszki powietrzne są ograniczone do ochrony głowy kurtyny boczne poduszki powietrzne chroniące klatkę piersiową nie jest dostępny.

                                     

4. Wyścig. (Race)

Samochody Chevrolet Cobalt używany w wyścigach koni zadaniem serii i Krajowego stowarzyszenia hot-roda" w klasach: Sport kompaktowy i na zapas. Jed młodszy Кафлин wygrała Cobaltem "Пауэрэйд" wyścigi mistrzostw w magazynie klasy.

                                     

5. Następca Chevrolet Cruze. (The Successor To The Chevrolet Cruze)

W rok modelowy 2009 Chevrolet Cobalt został zastąpiony przez Chevroleta Cruze. Chevrolet Cobalt coupe GT nie ma następcy. W Cruze oferuje typu sedan i hatchback.

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie