Poprzednia

★ BMW X3 - bmw ..
BMW X3
                                     

★ BMW X3

BMW X3 – samochód, jak suv klasy średniej produkowany pod niemieckiej marki BMW z 2003 roku. 2017-to jest trzecia generacja pojazdu.

                                     

1. Pierwsza generacja. (The first generation)

BMW X3 po raz pierwszy został zaprezentowany w 2003 roku.

X3 pierwszej generacji, oznaczone symbolem Е83 po raz pierwszy został zaprezentowany na salonie samochodowym we Frankfurcie w 2003 roku, ale sprzedaż spadła w pierwszym kwartale 2004 roku. We wrześniu 2006 roku pojawił się nieco młodsza wersja BMW X3.

BMW X3 i X3 odnowiony ЛКИ wystąpił o powołanie pięciu rynków: Europejski, egipski, rosyjski, tajski i amerykański. Pojawiły się od września 2003 roku w Graz w Austrii w zakładzie firmy Magna Steyr w Fahrzeugtechnik AG na zlecenie BMW. W fabryce w Grazu wyprodukowano 605 498 tego modelu. 9326 kopie zostały wykonane w systemie do innego zakładu w Rosji, Egpicie i Tajlandia. Produkcja zakończyła się we wrześniu 2010 roku. Ostatnie wykonane w Graz, samochód, napęd X3 35Д była w przedsiębiorstwach Magny Steyr i działa jako menedżera. I ostatni, ale jeden samochód z pełnym wyposażeniem do udzielania pomocy doraźnej została przekazana w darze jednej z organizacji non-profit.

                                     

1.1. Pierwsza generacja. Model modernizacji. (Model of modernization)

W 2006 roku został przeprowadzony фейслифтинг modelu, przy okazji, które zostały zaktualizowane gamę jednostek napędowych. O dużej pojemności dla modeli benzynowy 2.5 i 3.0 zostały określone jako "Si", pochodzi od słowa "Sport" i "wtrysku" i wysokoprężnych. Dla silników diesla stały się standardowym do montażu filtra cząstek stałych. Dla wygody, silnik dołączył wersja 3.0 SD, wyposażony w silnik diesla o pojemności 3 litrów i dwie turbiny. Był to najmocniejszy silnik w X3 osiągnął o mocy 286 km i 580 Nm maksymalnego momentu obrotowego. W 2007 roku zwiększyło dokładność resetowania elementów wnętrza. W 2010 roku producent przekonfigurował gamę silników. Od modelu oznakowanie zniknęła punkt, na przykład, został wymieniony na 2.0 i 20и. Zwiększyli moc niektórych modeli. Silnik diesla 2.0 d 155 km zastąpiono dwie wersje: 18D 143 km i 177 km 20д. Najmocniejsza wersja 3.0 SD została zmieniona w 35Д.

                                     

1.2. Pierwsza generacja. W wersji racing. (In version racing)

W rajdzie Dakar 2006 zadebiutowała wersja BMW X3 biegi Narciarskie są tworzone dla suv-ów od firmy X-wypad we współpracy z Magna Steyr i motocykli BMW w BMW X3 Е83.

                                     

2. Druga generacja. (The second generation)

BMW X3 II po raz pierwszy został zaprezentowany w 2010 roku.

X3 drugiej generacji oznaczony F25 napęd czujnika zadebiutował w 2010 roku. W porównaniu z poprzednikiem, druga generacja X3 zyskał wymiary i kształt ciała stawały się coraz ostrzejsze.

W lutym 2014 roku, model po restyling. W samochodzie się zmieniła, głównie przód: zderzak, osłona chłodnicy, kształt reflektorów. Zmieniony tylny zderzak bez M-pakietu, na obudowach lusterek program kierunkowskazy, które w modelu przed liftingiem były w przednich błotnikach. W zaktualizowanej wersji zastąpiono je z pokrywami Крома w tej samej formie. Również zmodernizowany dwulitrowy diesel Moc silnika została podniesiona do 6 koni mechanicznych w stosunku do byłych 184 koni jednostki. W kabinie zmieniono kierownicę i przycisk blokady pojawiła się na klamkach przednich drzwi. W modelu przed liftingiem zamknąć drzwi służyły tylko jeden przycisk na konsoli środkowej - go zastąpił przycisk aktywacji opcji ostrzegania o pojeździe w martwym punkcie. Przy okazji prezentacji modelu, po zmiany stylistyczne są prezentowane jednocześnie, model X4, która bardziej lifestyleową odmiany modelu X3 różni się od linii dachu, dedykowane do wnętrza samochodu.                                     

3. Trzecia generacja. (The third generation)

BMW X3 III został po raz pierwszy przedstawiony w 2017 roku.

X3 trzeciej generacji, oznaczone symbolem natury G01 został zaprezentowany na salonie samochodowym we Frankfurcie we wrześniu 2017 roku. Jesienią 2017 BMW X3 dostępna w wersji M wydajność X3 M40i i diesla - X3 i X3 xDrive20d napęd 30д. W grudniu 2017 roku wprowadziła na rynek wersję X3 xDrive30i. Wiosną 2018 roku planowana jest premiera wersji X3 xDrive20i i sDrive20i dostępne spoza Europy. Dostępne są następujące warianty modeli: linie, podstawowe, zalety, xLine, linii, luksus i M sport Индивидуальнодуальный m konkursie.

BMW X3 trzeciej generacji jest najdłuższym i ma największy rozstaw osi w segmencie suv klasy D. samochód skonstruowany w taki sposób, że rozkład masy między osiami był jak najbardziej jednolite. Długą maską i spadzistym dachem przypomina sylwetkę samochodu sportowego. Ma to pozytywny wpływ na funkcjonowanie BMW X3.

BMW X3 będzie dostępna tylko z automatyczną 8-biegową przekładnię ZF produkcji. W niektórych wersjach silników można wybrać sportowa skrzynia biegów z manetkami przy kierownicy. X3 może być wyposażony w adaptacyjne zawieszenie i trybu jazdy Eco, Comfort i sport, które zmieniają zawieszenia, układu kierowniczego, skrzyni biegów i silnika.

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie