Poprzednia

★ BMW X5 - bmw ..
                                     

★ BMW X5

BMW X5 – samochód jak samochód terenowy najwyższej klasy, wykonane niemieckiej marki BMW z 1999 roku. 2018-to czwarta generacja samochodu.

                                     

1. Pierwsza generacja. (The first generation)

BMW X5 zadebiutował w 1999 roku jako pierwszy samochód sportowy-własność w historii marki BMW.

Samochód otrzymał fabrycznej kod Е53 określonymi w segmencie suv premiery na rynek pierwszej generacji BMW X5 odbyła się w 1999 roku.

Historia X5 rozpoczyna się w 1994 roku, kiedy to pomysł dla samochodu sportowego BMW po dokonaniu zakupu, Land Rover. Edward wału został powołany kierownik projektu i główny inżynier Е53. Chris Chapman później dołączył do BMW Designworks występuje w Kalifornii i zaczął pracować z bransoletką w Monachium w ciągu dwóch pełnowymiarowych modeli z gliny Е53 w dwa miesiące. Do jesieni 1996 roku. Zatwierdzonego projektu prac i określa podstawę projektowania dla X5 Е53 do 35 miesięcy przed rozpoczęciem produkcji. Po zakończeniu współpracy z dostawcą i technicznych ostateczną demobilizacji został osiągnięty w pierwszej połowie 1997 roku, a prototypy były testowane w drugiej połowie 1997 roku. Patenty projektu zostały złożone w dniu 10 czerwca 1998 roku. i 9 grudnia 1998 r., zarejestrowane w stanach ZJEDNOCZONYCH w dniu 18 stycznia 2000 roku.

Zakup Rover w 1994 roku był bardzo korzystny dla BMW w rozwoju X5. Inżynierowie BMW udało się wykorzystać technologię Range Rover i używać go w rozwoju X5 - może to być na przykład kontrola zjazdu z górki. Pod wieloma względami projekt X5 był pod wpływem jego brytyjski kolega, na przykład, X5 ma tylną pokrywę z dwóch części bezpośrednio od Range Rovera. Wiele szczegółów i elektroniki również zostały uzyskane bezpośrednio od serii 5.

W przeciwieństwie do modeli Range Rover, X5 został zaprojektowany jako samochodu sportowego drogi: jego możliwości terenowe znacznie mniej, niż Land Rover. BMW, wydaje się, pracowali, aby upewnić się, że nazywa się aktywności sportowej pojazdu CAB zamiast suv sportowy suv.

Mimo, że X5 był samochód z napędem na cztery koła, BMW wybrał od samego początku trasy 62% momentu obrotowego silnika na tylne koła, co sprawia, że czujesz się jak najbliżej klasycznej marki sedanów.

Samochód był w produkcji w 2006 roku. Potem przyszła druga generacja X5, który na koniec 2006 roku trafił do sprzedaży na rynku amerykańskim i europejskim rynku.

                                     

2. Druga generacja. (The second generation)

BMW X5 II zadebiutował w 2006 roku, zastępując wynosi 8 lat, model.

Sprzedaż drugiej generacji x5 е70 kod zakładu rozpoczęła się w 2006 roku. Samochód został przygotowany specjalnie dla rynku europejskiego i amerykańskiego.

                                     

3. Trzecia generacja. (The third generation)

BMW X5 w III pojawią się na rynku w 2013 roku, zastępując 7 lat, model.

Samochód bazuje na platformie poprzedniego modelu, otrzymała nowy kod zakładu - Ф15. Wynik pozostaje bez zmian mm rozstawem osi. 2993 cały samochód, jednak wzrosła wysokość, długość 3.2 cm szerokość.

W czerwcu 2013 roku, BMW ogłoszone na wrześniowym salonie samochodowym we Frankfurcie oficjalnie zadebiutował samochód BMW X5 trzeciej generacji (F15 dokładnie. Samochód został zbudowany na bazie płyty pokrycia prekursora. Pozostał bez zmian, tak 2993 mm rozstawem osi. Nadwozie samochodu, jednak wyraźnie więcej. Długość wzrosła o 32 mm do 4866 mm, maszyna też szersze niż 1938 mm, 5 mm i powyżej, 1762 mm 14 mm. dokładnie tak samo, jak do tej pory, klienci mogą wybrać wersję pięcio - i siedmioosobową.

W 2013 roku producent zaprezentował wersję jednostki, w którym klienci mogą wybrać brązowy kolor nadwozia Pirytu brązowy. Zastosowano 20-calowe koła. We wnętrzu skóra w dwóch kolorach Merino Amaro brązowy i kreole brązowy kolor z kontrastowymi przeszyciami.

W listopadzie 2014 roku została przedstawiona najmocniejsza wersja X5 M. źródłem władzy jest silnikiem V8 o pojemności 4 litra, który generuje 575 km. To o 20 km więcej, niż w BMW X5 M poprzedniej generacji. Warto zauważyć, że 70 Nm też wzrosła i moment obrotowy 750 Nm.

Od lipca 2015 roku Engine wersja xDrive25d ma moc 231 km i 500 Nm momentu obrotowego.

Ten remont generacja X5 - to było zrobić w 5 lat.                                     

4. Czwarta generacja. (The fourth generation)

BMW X5 w IV zadebiutował w połowie 2018 roku, wymiana starego modelu na 5 lat po ukończeniu szkoły.

Model otrzymał fabryczny G05 kod. Czwarta generacja-to część ataku na modeli BMW, począwszy od 2018 roku, w ramach którego zaprezentowano 6 nowych modeli w ciągu 12 miesięcy. Pierwsze informacje ujawnione na 6 czerwca 2018 roku. Samochód na tle swojego poprzednika znacznie wzrosła, a także mniejszy i lżejszy. Stylistycznie poszło - sylwetka pozostał ten sam, w tym samym czasie, dodawanie nowych modelach marki stylistycznych elementów typu podłużne tylne światła, małe światełka i duży, podwójny grill, tzw. nerki.

G05 BMW X5 wykorzystuje klastrowe architektury platformy Klar, które również można znaleźć na 7 serii VI i VII serii to 5. Samochód wyposażony w adaptacyjne zawieszenie, a dodatkowo dostępna jest wersja z napędem na cztery koła i regulowanym zawieszeniem pneumatycznym, która może być podniesiona lub opuszczona na 40 mm we wszystkich modelach silników benzynowych, wyposażonych filtrem cząsteczek stałych filtrów, podczas gdy wszystkie modele silników diesla AdBlue na wtrysku, co redukuje tlenki azotu.

Nowe BMW X5 posiada bardzo bogate wyposażenie z zakresu asystentów bezpieczeństwa. Pojawia się czujnik podczernieni kontrolować, gdzie patrzy kierowca. Czujnik współpracuje z innymi pomocnikami, tak, że, na przykład, asystent jazdy w korku, i nie pozwoli pojazdowi samodzielnie się poruszać, jeśli czujnik podczerwieni wykryje, że kierowca nie patrzy na drogę.

Model xDrive50i nie jest dostępny na rynkach europejskich. Produkcja rozpocznie się w listopadzie 2018 roku, a światowa premiera odbędzie się w październiku 2018 r. w Paryżu.

                                     

4.1. Czwarta generacja. Sprzęt. (Equipment)

Standardowe wyposażenie obejmuje reflektory led, электронноуправляемые amortyzatory, układ i ogrzewanie siedzeń sportowych i dwa 12.3-calowy wyświetlacz w zestawie wskaźników i systemu iDrive. Model G05 X5 dostępny jest również z laserowymi światłami mózgu światła, ogrzewania i chłodzenia uchwytów na kubki, panoramiczne okno dachowe z wzorzystym Sid i abonamentami w programie Microsoft Office 365 i Skype dla biznesu aktualizacji bezprzewodowy. Nowy system cyfrowego klucza pozwala używać smartfona jako pilota zdalnego sterowania, aby zablokować lub odblokować samochód za pomocą NFC.

Pakiety XLine i M Sport dostępna w standardowym wyposażeniem i mają różne wzory do ciała, a także filmy kolory nadwozia i wzory tapicerki. Modele XLine wyposażony w 19-calowe felgi aluminiowe obręcze z aluminium, i M Sport z 20-calowe obręcze kół z lekkiego stopu o wysokim połysku wykończenie.

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie