Poprzednia

★ Chevrolet Orlando - chevrolet ..
Chevrolet Orlando
                                     

★ Chevrolet Orlando

Chevrolet Orlando – samochód typu minivan Chevrolet firmy General Motors od 2010 roku, w dwa pokolenia. W 2014 roku samochód jest oferowany w Europie. W 2019 roku debiutowało druga generacja auta.

                                     

1. Historia i opis samochodu. (The history and description of the car)

Samochód został po raz pierwszy zaprezentowany w Paryżu w 2008 roku. Wersja produkcyjna zadebiutowała dwa lata. Samochód był опарт na platformie Delta II. Sprzedaż samochodu w Europie rozpoczęły się w 2011 roku. Model nie jest dostępny na rynku amerykańskim, za wyjątkiem Kanady.

                                     

2. Opcje. (Options)

  • ЛТЗ.
  • Wys. (Kierunki)
  • Wys. (Kierunki)
  • LT.
  • LT.

Standard w podstawowej wersji LS zawiera ABS, MCA, 6 poduszek powietrznych, podział tylnej kanapy, trzeci rząd siedzeń, split, elektrycznie regulowane okna, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka, wspomaganie kierownicy, centralny zamek z pilotem, radio z CD, MP3 i wejście AUX.

Bogatsza wersja LS posiada dodatkowo wyposażony, w szczególności, klimatyzacji, mechanicznej i klamki lakierowane w kolorze nadwozia.

Następny w hierarchii wersja LT, również został zainstalowany w tym i światła reflektorów, tylnych siedzeń, tempomat, kierownicę obszytą skóra, przyciemniane szyby, chromowane elementy wykończenia.

Wersja to wew wyposażony jest, między innymi, nawigacja, Bluetooth, kamera cofania i 16-calowe felgi aluminiowe.

Top wersji LTZ również został wyposażony, w szczególności, elektrycznie składane lusterka, czujnik deszczu, elektrochromatyczne lusterko wsteczne i 17-calowe felgi aluminiowe.

W zależności od wersji samochodu, to dodatkowo wyposażone są, w szczególności, elektryczny szyberdach, metaliczny lakier, ustawić producenta SSS lub 18-calowe felgi aluminiowe.

                                     

3. Ciekawostki. (Trivia)

  • W 2011 roku sprzedaż w Polsce wyniosła 668 jednostek, i w 2012-1165 PC.
  • Dla niektórych wersji z 1.8 16V silnik udało się kupić instalacja LPG wraz z montażem za 1 zł.

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie