Poprzednia

★ Audi Q3 - audi ..
Audi Q3
                                     

★ Audi Q3

Audi Q3 − samochód Jak w klasie kompaktowych SUV-ów dostępny jest pod niemiecką marką Audi w 2011. 2018-to druga generacja modelu.

                                     

1. Pierwsza generacja. (The first generation)

Samochód Audi Q3 po raz pierwszy został zaprezentowany na salonie samochodowym w Szanghaju w 2011 roku.

Zapowiedź modeli w studio pokazał jeszcze 4 lata, aby zadebiutować podczas targów motoryzacyjnych w Szanghaju w 2007 roku jako samochód koncepcyjny cross-coupe Quattro. Produkcyjna wersja weszła na rynek w 2011 roku. Pierwsza generacja bazowało na platformie na platformie Vw A5 PQ35 słynnego Vw Golf V Vw tiguan wygrał walkowerem.

Samochód dostępny jest z dwoma wersjami silnika: R4 2.0 TFSI 170 i 211 km i dwa 2.0 tdi 140 i 177 km. Moc na przednią oś lub na obie osie przenoszony jest poprzez 6-biegową manualną skrzynią biegów lub 7-biegową z-троником.

                                     

1.1. Pierwsza generacja. Sportowe wersje. (Sports version)

Sportową wersję modelu RS Q3, w produkcji quattro GmbH, spółka – córka grupy, specjalizująca się w produkcji samochodów sportowych i wyścigowych samochodów. Premiera auta odbyła się w 2013 roku. Samochód wyposażony w silnik 2.R5 silnika 360 km / 265 kw 465 Nm. Według producenta przyspieszenie od 0 do 100 km / h zajmuje 5 sekundy, a prędkość maksymalna została ograniczona elektronicznie do 250 km / h. Średnie zużycie paliwa na 100 km 8.8 l / 100 km, aby poprawić zarządzanie obniżone o 25 mm zawieszenie, dla lepszej rozkład masy akumulator jest w bagażniku. Ponadto, przy stosowaniu wzmocniony układ hamulcowy – tarcze wentylowane i perforowane tarcze hamulcowe na przedniej i dużymi tarczami z tyłu. Z zewnątrz nowy model ma 19 - lub 20-calowe felgi aluminiowe, aerodynamiczne panele i wstawki ze szczotkowanego aluminium. Przed grupą jest czarny grill typu "telefon", mały tylny dyfuzor i jeden okrągły króciec układu wydechowego.

                                     

1.2. Pierwsza generacja. Facelifing

W listopadzie 2014 roku, a jej premiera nowej wersji Q3 i RS Q3. Zaawansowane maską serii i teraz będzie zawierać 6 bloków o pojemności 1.4 i 2 litra i mocy od 88 kw 120 km do 162 kw 220 kilometrów. Trzy czterocylindrowe silniki TFSI i trzy takie same jednostki TDI clean diesel z większą mocą, a jednocześnie spalać mniej paliwa i emitują nawet 17 procent mniej dwutlenku węgla. Wszystkie silniki są silnikami z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbodoładowaniem, które spełniają normę emisji spalin Euro-6. Zmniejszenie zużycia paliwa i emisji CO2, w szczególności, efekt zastosowania metody w cylindry po wyłączeniu ich na cylinder popytu na popyt. Jednostka 1.4 TFSI COD i 2.0 TDI z powodu swojej wysokiej skuteczności, nosić tytuł "Audi ultra".

                                     

2. Druga generacja. (The second generation)

Audi Q3 II został zaprezentowany w lipcu 2018.

Druga generacja pierwszy kompaktowy suv niemieckiej marki został przedstawiony w połowie lipca 2018 roku, po 7 latach od swojego poprzednika. Premiera tego modelu jest częścią szeroko zakrojonej ofensywy Audi, który w 2018 roku aż 5 nowych modeli. Zgodnie z taktyką Marka, samochód przeszedł znaczące zmiany, zachowując przy tym klasyczne proporcje prototypu. Charakterystyczną cechą drugim pokoleniu, sześcianu, grill, tradycyjne latarnie z "łezkami" i złamane kształt tylnych świateł.

Deska rozdzielcza również realizuje nową koncepcję estetyki marki - jest zapisana typowy kształt kierownicy i rozładunku, w tym duży ekran na konsoli środkowej do zarządzania, w szczególności nawigacja. W odróżnieniu od dużych i drogich A6, A7 i A8, nowy 3-m kwartale zachował klasyczny panel sterowania, radio i klimatyzacja, składający się z przycisku, a nie ekran dotykowy.

Sprzedaż drugiej generacji Audi Q3 został uruchomiony pod koniec 2018 roku.                                     

2.1. Druga generacja. B3 LPG. (B3 CIS)

W lipcu 2019 roku, Audi zaprezentowała nowy model marki wniosek oparty na klasycznej B3 - suv-coupe o nazwie B3 LPG. Samochód stoi niżej poprowadzoną linię dachu, która gwałtownie spada w dół, tuż za pierwszym rzędem siedzeń.

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie