Poprzednia

★ Kia Cadenza - kia motors ..
                                     

★ Kia Cadenza

Cadence Kia - samochód klasy średniej-wyższej samochód produkowany przez południowokoreańskiego producenta Kia Motors z 2009 roku. 2016-to druga generacja modelu.

Słowo cadence pochodzi od włoskiego i oznacza piękno indywidualne zdolności i arie koncertowe.

                                     

1. Pierwsza generacja. (The first generation)

Kia kadencja została wprowadzona w 2009 roku jako następca modelu Опирус.

Historia i opis modelu. (History and description of the model)

Samochód jest rozwinięciem koncepcyjnego modelu SH. Dla sportowy wygląd auta odpowiada Peter Шрайер, który wcześniej pracował w niemieckiej firmie Volkswagen AG.

W połowie 2014 roku samochód przeszedł delikatny aktualizacji. Został zmieniony i, w szczególności, na desce rozdzielczej samochodu, oraz wykaz sprzętu dołączony jest regulowany w ośmiu kierunkach przednie fotele i system monitorowania martwych punktów.

Sprzęt. (Equipment)

W zależności od wybranej wersji wyposażeniowej, to, być może, w szczególności, system ABS, komplet poduszek powietrznych, elektryczne sterowanie szyb, elektryczne sterowanie lusterek, wielofunkcyjna kierownica, światła przeciwmgielne, system nawigacji satelitarnej, dwustrefowa automatyczna klimatyzacja, skórzana tapicerka, system Start& wystarczy.

                                     

2.1. Druga generacja. Historia i opis modelu. (History and description of the model)

W pierwszym pokoleniu, samochód wyróżnia się oryginalnego naprawy, który był bardziej sportowym w naturze - agresywne linie nadwozia, dynamiczna sylwetka, atrapa chłodnicy w kształcie tygrysiego nosa i charakterystyczne reflektory wykonane w technologii led.

                                     

2.2. Druga generacja. Sprzęt. (Equipment)

  • Premium.
  • Społeczeństwa. (Companies)

W zależności od wersji samochód jest wyposażony mogą być, w szczególności, systemy ABS, elektryczne sterowanie szyb, elektryczne sterowanie lusterek, wielofunkcyjna kierownica, SVR system multimedialny z dużym ekranem dotykowym wyświetlaczem, indukcyjna ładowarka do telefonu, system audio Harman&Cardon wzmacniacz, i dwustrefowa klimatyzacja manualna, światła przeciwmgielne i skórzana tapicerka.

Opcjonalnie pojazd może być wyposażony, w szczególności, napęd na cztery koła, monitorowania sytuacji wokół ciała przez kamery, aktywny tempomat i czterostrefowa klimatyzacja.

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie