Poprzednia

★ Chevrolet Trax - chevrolet ..
Chevrolet Trax
                                     

★ Chevrolet Trax

Chevrolet Trax – samochodów typu crossover segmentu B-jest to okres od 2013 do 2019, należąca do koncernu General Motors i marki Chevrolet. Samochód oparty na platformie GM gamma II, również używane części Opel Mokka.

                                     

1. Historia i opis samochodu. (The history and description of the car)

Pierwszy w historii Chevrolet samochód miejski crossover został zaprezentowany podczas wystawy Paris motor show w 2012 roku. Amerykański debiut nastąpił rok później, podczas north american international Auto Show. Samochód został stworzony jako dwie filiżanki techniczne Opel Mocca, że oni też są bardzo podobne do sylwetki ciała. "General Motors" nie była zaplanowana początkowo model sprzedaży w USA, którzy twierdzili, zarówno pod marką Buick opcja Pucharze Opel Mocca i na podstawie GM theta platformie Chevroleta Captivy sportu. Rok po Traxa w sąsiedniej Kanadzie, model został jednak w końcu, dla wielu Chevy jak lokalny konkurent, głównie dla Kia Soul i Jeep Renegade.

W Europie poza Тракс Ukrainie były oferowane tylko od stycznia 2013 roku do pierwszego kwartału 2014 roku i na europejskich drogach model jest wyjątkową rzadkością. W ten sposób, krótkie doświadczenie w pracy na rynku Traxa w Europie wynika z całkowitego wycofania marki Chevrolet z europejskiego rynku na początku 2014 roku.

W styczniu 2016 roku Chevrolet zaprezentował zaktualizowaną Traxa, który otrzymał zmodernizowane przednie i wnętrz.

                                     

2. Opcje. (Options)

  • ЛТЗ.
  • Wys. (Kierunki)
  • LT.
  • Wys. (Kierunki)

Standard w podstawowej wersji LS zawiera ABS, TCS i ESC, 6 poduszek powietrznych, system wspomagania ruszania pod górę NAVS, dzielone oparcie tylnej kanapy, centralny zamek, elektrycznie regulowane przednie szyby elektryczne, głośniki, pracowników regulowana w dwóch płaszczyznach, tempomat, gniazdo 230V, radio z CD, MP3, USB i Bluetooth, 6 głośników, klimatyzacja, manualna skrzynia biegów, elektryczne lusterka wsteczne, relingi dachowe i alarm.

Bogatsza wersja LS posiada dodatkowo wyposażony, w szczególności, czujnik zmierzchu, 16-calowe felgi aluminiowe, przyciemniane szyby, światła przeciwmgielne, czujniki parkowania z tyłu.

Następny w hierarchii wersja LT, ponadto, jest on wyposażony, w szczególności, elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego w fotelu kierowcy, podłokietnik z przodu, elektrycznie regulowane tylne szyby, komputera pokładowego, kierownicę obszytą skóra elektrochromatyczne lusterko wsteczne podgrzewane, lusterka zewnętrzne z zintegrowanymi kierunkowskazami, 7-calowy ekran dotykowy MyLink radio, kamera cofania, chromowane wykończenia, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Top-wersja ЛТЗ był lepiej wyposażony, w szczególności, 18-calowe felgi aluminiowe i skórzana tapicerka.

W zależności od wersji wyposażenia samochodu, nie muszą być, w szczególności, ogrzewanie przednich siedzeń, lakier metalik, szyberdach i dostęp do dodatkowego koła.

                                     

3. Inne nazwy. (Other names)

  • Holden Тракс. (Holden Traks)

W Australii i Nowej Zelandii samochód oferowany jest pod marką Holden. Ukazał się w sprzedaży w drugiej połowie 2013 roku.

  • Chevrolet Tracker.

W Ameryce Łacińskiej samochód jest sprzedawany pod nazwą Chevrolet Tracker, co czyni go jeszcze modeli z serii pokolenie pod tą nazwą, że wcześniej była używana w Ameryce Południowej od 1989 do 1991 i 1999-200) do Suzuki Grand Vitary sprzedawany pod marką Chevrolet. Niezależnie od historii tej nazwy w Ameryce Łacińskiej, Trax, który oferowany jest pod nazwą tracker z połowy 2013 roku, a także na Ukrainie.

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie