Poprzednia

★ BMW X4 - bmw ..
                                     

★ BMW X4

BMW X4 – samochód typu kombi coupe cabrio suv klasy średniej produkowany pod niemiecką marką BMW w 2014 roku. 2018-to druga generacja samochodu.

                                     

1. Pierwsza generacja. (The first generation)

BMW X4 został po raz pierwszy zaprezentowany w 2014 roku.

Był to pierwszy suv coupe BMW model Х6. Produkcja X4 pierwszej generacji fabrycznej kod Ф26 rozpoczęły się w lipcu 2014 roku, do 5 lat po debiucie modelu podstawowego X3.

Samochód został po raz pierwszy zaprezentowany na wystawie w Nowym Jorku w 2014 roku. Samochód został zbudowany na bazie modelu płyty platformie X3 drugiej generacji. Przednia część pojazdu jest taka sama, jak w modelu X3 drugiej generacji. Charakterystyczne cechy serii X4 dachu, który osiągnął swój najwyższy punkt nad głową kierowcy i rozwijanych na krawędzi bagażnika i tylna część nadwozia.

                                     

1.1. Pierwsza generacja. Sprzęt. (Equipment)

Standard w BMW X4 zawiera, w szczególności, ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów, z wyjątkiem xDrive20d, radio Professional z kontrolera iDrive i centralny wyświetlacz, automatyczna klapa bagażnika, skórzana sportowa kierownica wielofunkcyjna z łopatkami do biegów w dodatku do modelu z 6-biegową manualną skrzynią biegów, sportowy układ kierowniczy o zmiennym przekładnią współczynnikom efektywności zarządzania i tylne czujniki parkowania, reflektory ksenonowe, światła przeciwmgielne wykonane w technologii LED, a także 18-calowe felgi aluminiowe, system ConnectedDrive wyposażony, w szczególności w kontrolera iDrive zintegrowana z gładzikiem, asystent parkowania, kolorowy wyświetlacz przezierny HUD, nieoślepiający system główny daleko idące oprawa i kierowca asystent Plus, w tym, w szczególności, ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, adaptacyjny tempomat z funkcją Stop&ila iść i ochrony pieszych. System zapewnia dostęp do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, usługi concierge i inteligentny wezwania pomocy, a także funkcje aplikacji, za pomocą których można być w stałym kontakcie z sieci społecznych, takich jak Facebook, Twitter, w aupeo i platform muzycznymi Napster i buggy.

Jest to jeden z kilku modeli marki - zniknął już z rynku 3.5 roku produkcji w związku z przekazaniem następcy, który tym razem zadebiutował dopiero jakiś czas później, po prezentacji najważniejszych X3.

                                     

1.2. Pierwsza generacja. Linia stylistycznych. (Line style)

  • XLine – linia podkreślająca charakter samochód jest wyposażony elementów wykończeniowych, tj. osłona podwozia wygląd offroadowym, dwukolorowe felgi aluminiowe i skórzana tapicerka.
  • M – linia, wyposażona w szczególności języków, w tym polski kolor lakieru włókna węglowego zewnętrzne elementy w kolorze nadwozia skórzana kierownica wielofunkcyjna, m.
                                     

2. Druga generacja. (The second generation)

BMW X4 II został po raz pierwszy przedstawiony w 2018 roku.

X4 II otrzymał fabrycznej kod G02. Samochód zastąpił poprzedni model tylko po 3.5 lat produkcji - wszystko z powodu przestarzałej konstrukcji swojego poprzednika, który zadebiutował, gdy miała 5 lat. Taki sam, jak do tej pory, X4-jest to tak zwany model klasy coupe suv-a X3, która drastycznie spadają z dachów i innych konstrukcji z powrotem. Cechą charakterystyczną jest długa tylne światła. Na tle pierwszego wariantu nowego X4 wyraźnie szerszy i dłuższy, zachowując niska waga - 50 kg mniej. Tym razem samochód wyróżnia się dużą przestrzenią nad głową w tylnej części kabiny.

                                     

2.1. Druga generacja. Sprzęt. (Equipment)

Standardowe wyposażenie obejmuje reflektory led, automatyczne zamykanie, bagażnik na dachu, składane tylne siedzenia, współczynnik rozdrabniania 40:20:40 i ostatnia generacja systemu iDrive 6.0. Modele są dostępne w wykończeniach XLine, M Sport i model M Sport X jest wyposażony w podwozie XLine pokrywa, 19-calowe felgi z lekkich stopów, a model M sportowa M sportowe zawieszenie i M Sport. Dodatkowe usługi ConnectedDrive oferuje firma Apple CarPlay i Android Auto i Amazon Alexa, lub integracja z asystenta Google.

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie