Poprzednia

★ BMW - samochód ..
                                               

BMW serii 1

BMW serii 1 – samochód osobowy cd-klasy, produk...

                                               

BMW serii 2

BMW ф22 / Ф23 może być napęd na tylne lub wszys...

                                               

BMW serii 6

BMW serii 6 coupé sport luksusowych najwyższej ...

                                               

BMW serii 8

BMW serii 8 sport-coupe klasy luksus najwyższej...

                                               

BMW X1

BMW X1 – typ pojazdu suv klasy kompaktowej prod...

                                               

BMW X3

BMW X3 – samochód, jak suv klasy średniej produ...

BMW
                                     

★ BMW

BMW jest jednym z największych europejskich producentów motocykli, których roczna produkcja przekracza 100 tys. egzemplarzy. Od 1967 r. wszystkie motocykle BMW będą rozstrzygane w Berlinie w fabryce BMW w Berlinie-Spandau.

W czerwcu 2007 roku, firma BMW przyjęła od włoskiej firmy MV Агуста praw do marki Husqvarna jest jednym z najbardziej znanych producentów motocykli, samochodów terenowych.

W klasyfikacji modeli BMW zaprezentowała dokładnie tak samo, jak w samochodach jednorodnej modelu nomenklaturze tzw. produkcji seryjnej. Nazwa serii określa pierwszy typ silnika, który został wyposażony w motor. Ponadto, tytuł wyświetla przybliżoną pojemność silnika i znacznik, który określa przeznaczenie modelu. Wskazuje P motocykl serii 1200 GS "r, z silnikiem o pojemności ok. 1200cm3 i kod "OO" oznacza modele enduro.

 • BMW serii F i G – niski motocykl wyposażony w silnik 1 - lub 2-cylindrowy.
 • Silnik BMW serii R jest wyposażony z przeciwległych cylindrów typu bokser, który cylindry usytuowane są w kierunku jazdy.
 • BMW do serii – motocykle sportowe z 6 lub 3.4-cylindrowymi silników rzędowymi.
                                     

1. BMW M Gmbh

BMW M Gmbh Gesellschaft für individuelle firmy motoryzacyjne dla samochodów jest spółką zależną producenta samochodów BMW i jest odpowiedzialny za rozwój i produkcję pojazdów o ulepszonych cechach i udoskonalane zgodnie z wymaganiami klienta wyposażenie wnętrza i zewnętrznego świadczenia spersonalizowanych usług.

                                     

1.1. BMW M Gmbh Historia. (History)

Jednym z pierwszych osiągnięć spółki M GmbH było utworzenie w 1972 roku, BMW 3.0 ЦСЛ przy znacznym współudziale firmy Альпина.

BMW na podstawie opracowanej w 1972 roku dwa prototypu BMW turbo było pragnienie, aby samochody sportowe, które miały uczestniczyć, zwłaszcza w wyścigach. Bo do tego czasu na świecie dominują włoskie samochody, BMW postanowiła wykorzystać znajomość języka włoskiego "jubilerów" w tej dziedzinie. Opracowanie nowego modelu została wprowadzona do użytku przez firmę "Lamborghini", ale klient wkrótce doszedł do wniosku, że między dwoma firmami istnieją różnice na płaszczyźnie finansowej. Jak wynik, BMW postanowili budować maszyny według własnego scenariusza i stworzony w tym celu, BMW Моторспорт Gmbh. W 1992 roku grupa BMW został zintegrowany z BMW Моторспорт GmbH, a w 1993 roku został zmieniony w firmy BMW M Gmbh Gesellschaft für samochodowe individuelle.

                                     

1.2. BMW M Gmbh Samochodowy sport. (Auto racing)

Na etapie projektowania nowego samochodu wyścigowego we Włoszech, gdzie była nazwa produktu modyfikowała M1 sportów motorowych samochód GmbH do sportów motorowych. W 1972 roku model 2002 roku został przebudowany na potrzeby rajdu. Przełom nastąpił rok później, kiedy kierowca BMW Hans-Joachim stuck i Chris Amon zajął pierwsze miejsce w BMW 3.0 CSL wszystkie sześć godzin wyścigu na modyfikowanych samochodów seryjnych na torze Nürburgring w Niemczech. Niedługo potem, 24-godzinnym wyścigu w Le Mans w klasie dla zmodyfikowanej produktów posiadacz samochodu BMW. W sumie sześciu europejskich mistrzów model 3.0 CSL wszystko było najlepsze modyfikowanych samochodów seryjnych 70-tych. Dla pojazdów, zmodyfikowany przez zakład BMW samochody modifierade firmy: Альпина, AU Шнитцер, Koepchen i GS-tuning.

W 1978 roku opublikował pierwszy pełnoprawny samochód wyścigowy M Gmbh: M1. Początkowo planowano umieścić go w "firmy Deutsche Rennsport Meisterschaft" "wyścigu o mistrzostwo Niemiec:" obecnie ДТМ. Bo on osiągnął wspomnianego opóźnienia w rozwoju, udział w nich było niemożliwe. Później, we współpracy z Bernie Экклстоуном i Max Mosley, został zorganizowany w Покара serii wyścigów serii 1979 tylko na M1, która odbyła się w przeddzień wyścigu Formuły 1". Dlatego, że udział w tych wyścigach domagali się masowej produkcji samochodów, M Gmbh sprzedał się w około. Ulica 450 wersja. W 1980 roku spółki M GmbH po raz pierwszy zaczął pracować dla silników dla Formuły 1, w 1982 roku, firma BMW opublikowała po raz pierwszy w Królewskiej klasie z турбомотором w Брэбэм samochodu. W 1983 roku Nelson Pique zdobył mistrzostwo świata Formuły 1 udział Брэбэм na BMW BT52. Na dzień dzisiejszy samochody BMW M GmbH w sportach motorowych wygrać.                                     

2. Muzeum BMW. (The BMW Museum)

W pobliżu siedziby BMW w Monachium-muzeum BMW. W 2008 roku muzeum został odrestaurowany i 21 czerwca 2008 roku, był otwarty. Należy zauważyć, że nie jest to jeden budynek, jak świat BMW. Ekspozycja muzeum tematycznie podzielona jest na 7 rozdziałów: projekt, firma, motocykle, technologia, sport, marka i rozwój różnych serii.

                                     

3. Marki BMW AG. (BMW AG)

Źródło:

 • Rolls-Royce-angielska marka samochodów luksusowych, są produkowane z 1905 roku w Manchesterze.
 • BMW – niemiecka marka samochodów, motocykli, silników, wydany w 1916 roku w Monachium.
 • Mini – brytyjska marka samochodów, produkowanych od 1959 roku w Birmingham.
                                     

4. Modele samochodów. (Model cars)

Pojęcia przedprodukcyjne. (Concepts przedprodukcyjne)

 • Roadster Zagato 2012. (Zagato Roadster 2012)
 • Concept serii 1 Tii 2007.
 • Concept serii 5 Gran Turismo 2009.
 • Pojęcie SN 2007. (The concept of SN 2007)
 • XActivity 2003.
 • C9 Converible 2000.
 • Z9 Gran Turismo 1999.
 • Koncepcja X1 2008. (The X1 Concept 2008)
 • Koncepcja 4-serii Coupe 2012.
 • Badanie koncepcji ИУ1 2002.
 • Koncepcja 6-series Coupe 2010.
 • Coupe Zagato 2012. (Zagato Coupe 2012)
 • X Coupe 2001.
 • Koncepcja Х6 2007. (The Concept X6 2007)
 • Koncepcyjne Coupe BMW Z4 2005.
 • Koncepcję Gran Coupe 2010.
 • Koncepcja Aktywnego Tourer 2012.

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie