Poprzednia

★ Audi V8 - audi ..
Audi V8
                                     

★ Audi V8

Audi z V8 supercar, выпускающийся przez firmę Audi w 1988-1993 jak top model marki. Został zastąpiony w 1994 roku z modelu A8.

                                     

1. Historia i opis modelu. (History and description of the model)

Samochód został po raz pierwszy zaprezentowany na targach w Genewie w 1988 roku. Samochód, mimo, że został zbudowany na płycie podłogowej w dolnej części modelu 100 i 200, aby konkurować, w szczególności z BMW i Mercedes, dzięki 32-zaworowemu, miejsca инжекторный silnik benzynowemu w system V8 quattro napęd i transmisji dźwięku. Samochód stylistycznie przypomina model 100 i 200, jednak różnił się od nich na grilla, trochę większy rozstaw osi, poszerzonymi skrzydła, inne zderzaki i duże koła. W 1990 roku został wprowadzony na rynek w dłuższej wersji Langa. W 1992 roku samochód został wyprodukowany kilka stylistycznych zmian, zmianie, w szczególności, panel Klimatronic i cieniu drzew na bardziej wyrazisty. W tym samym roku na rynek został wprowadzony silny ekskluzywna wersja z silnikiem V8 o pojemności 4.2 litra i mocy 280 km.

W standardzie, z silnikiem V8 samochody były wyposażone, w szczególności, dwie poduszki powietrzne, ABS, ogrzewanie postojowe, elektryczne sterowanie szyb, elektryczne sterowanie lusterek z pamięcią i podgrzewane, elektryczna regulacja foteli z pamięcią i podgrzewaniem, elektryczne sterowanie klapą, zamykanie okien i Szyberdachu z pilota zdalnego sterowania automatycznego podnoszenia lusterka podczas cofania, a także telefon satelitarny, system alarmowy, klimatyzacja automatyczna, tempomat, 8 głośników, system audio Bose, ogrzewanie dysz spryskiwaczy.

                                     

2. Audi V8 sport. (Audi B8 sport)

W 1990 roku Audi ludzie przynieśli na modelu V8 dostosowany do wyścigów DTM, gdzie kierowcy byli Hans-Joachim stuck, Walter Рерль i Frank Jelinski, budowanie zespołu Schmidt Моторспорт. H. zatrzymany zdobył mistrzostwo, a rok później Audi zaprezentowała jeszcze jeden zespół do wyścigów – Audi Centrum Reutligen, składa się z Franc Bijela Gubernator Haupt. Belle wygrała mistrzostwa świata w 1991 roku, ale Audi już stracił tytuł w 1992 roku. Następnie bossów ДТМ powiedział, że wał korbowy Audi V8 i Audi nieregulaminowy wycofany z wyścigu.

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie