Poprzednia

★ Citroën C5 - citroën ..
                                     

★ Citroën C5

Citroen C5 pochodzi z bogatym pakiecie wyposażeniowym, w tym:

 • Pełny układ foteli, lusterek i okien.
 • Skórzana tapicerka. (Leather upholstery)
 • Wycieraczki z czujnikiem deszczu.
 • Lampy z czujnikiem zmierzchu.
 • Tempomat. (Cruise control)
 • Systemy wspomagania jazdy – ESP, ABS.
 • Nawigacji satelitarnej. (Satellite navigation)
 • Automatyczna dwustrefowa klimatyzacja. (Automatic dual-zone climate control)
 • Samo przyciemniające się lusterko wewnętrzne.
                                     

1. Druga generacja. (The second generation)

Citroen C5 II po raz pierwszy został zaprezentowany w 2007 roku.

Citroen C5 drugiej generacji dostępny był w dwóch wersjach nadwozia sedan i kombi, z dwoma typami zawieszenia. W zależności od wersji "Citroen" średniej klasy można wyposażyć w wielowahaczowe zawieszenie z przodu: trójkątne wahacze poprzeczne, tył: zawieszenie wielowahaczowe regulowany system amortyzacji AMVARБЫЛ – oferowane jako standardowe dla silników V6, zapewnia dobrą sterowalność przy stosunkowo typu superior budowa zawieszenia w Peugeot 407 lub hydropneumatyczne zawieszenie HYDROAKTYWNE III nie są zaznajomieni z Citroen C6. W obecnej generacji używać oświetlenie model dysku C6, C5, gdy ma spory rozstaw osi 2815 mm.

Jesienią 2010 roku do 2011 roku modelowego były minimalne фейслифтинг, które ograniczają podejmowanie reflektory z dziennymi światłami led, a także nieco zmienione soczewki świateł tylnych. Również remont gama silników. W 2012 roku był tylko jeden mały фейслифтинг, wpisując nieco bardziej gładka, chromowane krawędzi kratki, tworząc znak Citroëna, w tym miejscu ostre. Istnieje również nowy wzór 17-calowych felg aluminiowych.

W lutym 2014 roku został przedstawiony Citroën C5 CrossTourer. Jest to wersja "uterenowiona" tego modelu. Samochód dostępny jest tylko w wersji sedan, i charakteryzuje się podwyższone zawieszenie, dodatkowe Hydroaktywne III i nieco bardziej agresywny styl. Nie przewidziano jednak na wszystkie koła.

1 czerwca 2017 r., w związku ze spadkiem zainteresowania, zakończone we Francji, produkcja drugiej generacji C5. To późniejsze modele produkcji z zawieszeniem hydropneumatycznym C5 był ostatni samochód, wyposażony w Hydroaktywne. Wykonane w Europie OK. 430 tysięcy drugiej generacji C5. Samochód nie otrzymał bezpośredniego następcy w swoim segmencie, i jako flagowym modelem marki, zastąpił go na mniejsze kompaktowy crossover Aircross może Citroëna C5.

Produkcja Citroëna C5, ale nadal w Chinach dla lokalnego rynku. W 2017 roku, został poddany liftingowi.

W 2018 roku potwierdził plany wprowadzenia segment następca D. samochód pojawi się nie wcześniej, niż w 2020 roku, a także wymienić modelu C5 i C6 w Europie, a jak nie wiadomo, to poprzednicy wzięli sobie nazwę.

                                     

1.1. Druga generacja. Sprzęt. (Equipment)

Samochód był dostępny w 4 wersjach wyposażenia. Wszystkie są używane, na przykład, 7 poduszek powietrznych, automatyczna klimatyzacja, ABS, ESP, elektryczne szyby, radio CD z MP3-audio 24-bit głośniki Clarion od JBL. Zawieszenie HYDRACTIV III jest dostępna tylko w wersji "komfort" i "exclusive".

Dostępne są następujące opcje:

 • Komfort. (Comfort)
 • LPG.
 • Zaangażowanie.
 • Ekskluzywna. (Exclusive)

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie