Poprzednia

★ Citroën Berlingo - citroën ..
Citroën Berlingo
                                     

★ Citroën Berlingo

Citroen Берлинго – auto osobowego vana typu kombivan cd-klasy pod francuską marką Citroen Z 1996 roku. 2018 dostępny jest trzecia generacja pojazdu.

                                     

1. Pierwsza generacja. (The first generation)

Citroen Берлинго i zadebiutował w 1996 roku, jako samochodu i osobistym samochodzie. W momencie wejścia na rynek była nowość i stworzył nowy segment samochodów, uniwersalny. Wraz z dwie wersje Peugeot Partner został zaprojektowany od podstaw.

Można spotkać części mechaniczne i elementy wspólne z innymi modelami z grupy PSA, np. przednie zawieszenie typu McPherson pochodzi z modelem ZX i tylna skrętna belka został dostosowany od Peugeot 405, ale w tej jedności mających na celu zmniejszenie kosztów produkcji. Model jest nadal dostępny Берлинго w pierwszej kolejności.

Берлинго ciało, przestronny, zapewnia komfortową podróż dla pięciu pasażerów, choć na tylnym siedzeniu został zaprojektowany z myślą o mniejszym komforcie, niż w samochodach osobowych. Citroen Берлинго jest dostępny jako podwójny pięcioosobowe van lub samochód w rodzinie, przeznaczony dla ludzi aktywnych.

Samochód w 2002 roku przeszedł фейслифтинг. Przeprojektowane reflektory, zderzaki i panelu. W 2006 roku, przy okazji, kolejny wzrost również rozszerzyliśmy gamę silników na silniki diesla: 1.6 HDi o mocy 75 km i 1.6 Хди 90 moc, czterokolowy, zniknął silniki 1.9 D oraz 2.0 Хди, nowe lampy tylne i dodał klamki tylnych drzwi.

W październiku 2003 roku zadebiutował różne kolejki linowej pod nazwą Citroën Берлинго x-TR. Ona była inna: wzrost o 15 mm prześwit, po włożeniu płytki pod wpływem różnicy samoblokującym ciała, które stawiają więcej momentu obrotowego na koło o lepszej przyczepności do 75:25, zmienionym zawieszeniem wersji "trudnych warunkach drogowych". Берлинго było twarde i trochę usterkowym samochodu. Dzięki takiemu zdaniem, należy do liderów segmentu.

Wyprodukowany w fabryce psa "Citroëna Hiszpanii S. A." w Vigo, Hiszpania. Po drugie, mniej Europejska fabryka w jego produkcji z 1998 roku "Citroëna Lusitania S. A.", znajdującym się w Mangualde w Portugalii. Od 1999 roku jest na Palomar w Argentynie w Argentynie firma Севел, przekształcony w roku 2000 w "Peugeot-Citroen Argentyna S. A.". Został również zainstalowany w Casablance w Maroku. W latach 1998-2001 był zainstalowany w FSO ЗСД w Nysa. Po krótkim czasie ten model został stworzony w Rosji pod nazwą Донинвест Orion M.

                                     

1.1. Pierwsza generacja. Sprzęt. (Equipment)

Lista wyposażenia dodatkowego obejmuje około 20 punktów, to ze względu na klasy samochodu, ale można znaleźć, w tym:

  • System ModuTop.
  • Elektrycznie sterowane szyby.
  • Klimatyzacja. (Air conditioning)

W szczególności, system ModuTop warto zauważyć, zainstalowanych pod sufitem system, kieszeń na drobne przedmioty, dodatkowy układ nawiewowy i pięć ustawioną w kierunku podłużnym luke a.

                                     

2. Druga generacja. (The second generation)

Citroen Берлинго II został wydany w 2008 roku. Jest on dostępny w dwóch wersjach: każdy człowiek - z wydłużoną tylną częścią ciała i z wysokiej nośności.

Jak i w poprzednich wersjach występuje głównie w fabryce sojuszu PSA "Citroëna Hiszpanii S. A." W mieście Vigo w Hiszpanii "Citroëna S. A. Lusitania" w Mangualde w Portugalii. Poza Europą, to może być zrobione na Palomar w Argentynie, firma "Peugeot-Citroëna" Argentyna S. A.", i zamontowany w Casablance w Maroku.

W końcu 2012 roku pierwsze osoby lifting. Kolejna zmiana samochodu aparycji ukazał się w lutym 2015 roku. Zmieniły się formy przedniego zderzaka i радиаторной kraty. Paletę kolorów nadwozia dodano dwa dodatkowe kolory na liście wyświetlonych opcji, system zapobiegania kolizji, Aktywny miasto stop, kamera cofania, nowy system multimedialny z ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali. Pojawiły się nowe wersje silników wyposażonych w system start / stop, w technologii sportowy z wtryskiem AdBlue, spełniającego normę emisji spalin Euro-6. Pierwsza pojawiła się wersja kaptur jest wyposażony w manualną 6-biegową skrzynią biegów, 1.6 Хди 120 kilometrów.                                     

2.1. Druga generacja. Silniki. (Engines)

Benzyna:

  • 1.6 90 km. (1.6 90 HP)
  • 1.6 16V ВТИ 98 KM.
  • 1.6 16V 110 Km.
  • 1.6 ВТИ 120 Km.

Diesel:

  • 1.6 e-HDi 92 km.
  • 1.6 e-HDi 112 km.
  • 1.6 ХДИ 75 KM.
                                     

3. Trzecia generacja. (The third generation)

Citroen Берлинго III po raz pierwszy został zaprezentowany w marcu 2018 roku.

Trzecia generacja koncepcji Берлинго kontynuuje produkcję na 10 lat popularnego poprzednika. Samochód zachowuje te same proporcje ciała, podobną do linii okien i jest bardzo podobna na kształt tylnych świateł. W tym samym czasie, nowe Berlingo dłuższe - dłuższy, szerszy i wyższy. Po raz pierwszy samochód oferowany jest w dwóch wariantach długości ciała, oba oferują możliwość przewozu do 7 osób na pokładzie.

Trzecia generacja Берлинго dostępny jest w dwóch wersjach stylistycznych. Lokalne, Берлинго klimatyzacja, charakterystyczne twarzą do przodu, z dwoma pasami ruchu do oświetlenia wąski wskaźnik-i w szerszy promień skrywającym. Wersja kuriera, pod nazwą Берлинго van, ma klasyczny, pojedynczy reflektor.

Берлинго III, który jest dostępny w sprzedaży od drugiej połowy 2018 roku. W dodatku do Peugeot Partner / Рифтер, Pierwszy samochód produkowany równolegle z dwoma innymi na białym tle struktur - Opel combo-City i Toyota ProAce.

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie