Poprzednia

★ Audi A5 - audi ..
Audi A5
                                     

★ Audi A5

Standardowe Audi A5 obejmuje, w szczególności, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka boczne, spryskiwacze reflektorów podgrzewane ławki z wtryskiwaczami, przednie światła przeciwmgielne, elektrycznie regulowane przednie szyby, klimatyzacja z automatycznym.

                                     

1. Druga generacja. (The second generation)

Audi A5 II został po raz pierwszy przedstawiony w 2016 roku.

Druga generacja A5 został przedstawiony w maju 2016 roku. Samochód pod względem stylu jest ewolucją swojego poprzednika, zachowując ten sam kształt i takie same nadwoziową widma. Jednak tym razem zadbaliśmy o ponad stylistyczne akcenty, które miały odróżnić go od pokrewnych A4. Samochód stał się charakterystyczny Lancet reflektory, wystające nadkola i krzywe odkształceń, a także wyraźnie zarysowany bagażnik. Kabiny, dla odmiany, w pełni wypożyczony z modelu A4 - jego charakterystycznym elementem jest aluminiowy panel przechodzi przez kabinę, ekran dotykowy do sterowania systemem multimedialnym, mała dźwignia do przełączania trybów jazdy i w ogóle cyfrowe wskaźniki.

Samochód miał światową premierę na salonie motoryzacyjnym w 2016 roku, a w oficjalnej sprzedaży w Polsce spadła w listopadzie tego samego roku. W tym samym czasie z klasycznym A5, która jest najsłabszym wersji sterowany 1.4 TFSI 150 moc, czterokolowy, oferta znacznie rozszerzony również S5 sport.

We wrześniu 2019 roku Audi zaprezentowało model po aktualizacji. Samochód otrzymał zmodernizowane kształt zderzaków, nowe wkłady światła wykonane w technice Led, przemodelowaną krata w stylu najnowszych modeli marki i przeprojektowane tylne światła. Ponadto, duży ekran dotykowy do sterowania systemem multimedialnym w centrum.

                                     

1.1. Druga generacja. A5 Спортбэк. (A5 Of Sportback)

Podobnie jak w przypadku pierwszej generacji, oferta A5 również rozszerzyć pięciodrzwiowy лифтбек jest sprzedawany jako nowy typ modelu A5 Спортбэк. Samochód wyraźnie dłuższe, a do tego zadebiutował znacznie szybciej, niż poprzednik - zaledwie 2 miesiące po ujawnieniu oficjalne zdjęcia odmiany coupe.

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie