Poprzednia

★ Chevrolet TrailBlazer - chevrolet ..
Chevrolet TrailBlazer
                                     

★ Chevrolet TrailBlazer

Na Chevrolet TrailBlazer w średniej wielkości suv, wyprodukowanych w okresie lat 2002-2009, za pomocą jednostki General Motors i marki Chevrolet. W 2002 roku samochód zdobył tytuł north american Truck roku.

                                     

1. Opis modelu. (Model description)

W latach 1999-2001 pionierem nazwę nosił silnika Chevroleta Blazera. W 2002 roku został nazwany nowy suv, który opiera się na platformie Utc 360 i jego odmiany, mks 370 wersji 7-osobowych i GMT305 dwie GMC Wysłannik XUV. Produkcji "starych" Blazera trwała do 2005 roku, ale w końcu jej czynów sprzedawcy oferowali tylko 3-wersja box, 5-drzwiowy był dostępny tylko w sprzedaży floty.

Pionierem zajęła pierwsze miejsce w konkursie Północnoamerykański Samochód roku w 2002 roku. 4.2 L silnik LL8 w R6 był również nagrody w latach 2002-2004 za swoje rozwiązania techniczne, takie jak dwa lub VVT.

TrailBlazera projekt, oparty na platformie Utc 360. Napęd na cztery koła jest dostępny we wszystkich wersjach urządzeń i pojazdów jako opcja. Ten samochód może poruszać się w bardzo trudnych warunkach terenowych. Jego główne wady w napędzie poza hartowanej droga jest dość długa długość wynosząca, w zależności od wersji 5278 4872 mm do mm i specjalna ochrona dla obudowy, co może doprowadzić nawet do poważnego uszkodzenia pojazdu.

W roku modelowym 2006 roku była modernizacja TrailBlazera. Podstawowa wersja HP otrzymał jednak tylko nowe wnętrze, bogatsze LT - nowy wygląd zewnętrzny. SS sport dodatkowo typowe dla szybsze i mocniejsze samochody potężne cycki lub duży ogród.

Główny napęd był 291 km, 4.2-litrowy silnik LL8 R6 z maksymalnym momentem obrotowym 376 Nm. Opcjonalnie dostępny był silnik 5.3-litrowy LH6 V8 o mocy 302 km i momentem obrotowym 447 Nm. Obie te konstrukcje wykonane w całości z aluminium. Wspomina się w internecie, sześciocylindrowy silnik sprawia, że TrailBlazera najmocniejszy siłownik suv-EM-w-klasie. Samochód ten może również holować przyczepę o masie do 3085 kg, która góruje nad popularnej teraz crossoverami.

W 2005 roku sprzedano 244 150 egzemplarzy, co sprawia, że pionierskie zajął pierwsze miejsce pod względem sprzedaży w klasie среднеразмерных suv-ów na rynku amerykańskim, detronizując stary lider Ford Explorer. Poza Ameryki Północnej samochód był sprzedawany w Ameryce Południowej i Azji i na niektórych rynkach europejskich.

                                     

2. Pionierem dod. (Pioneer EXT)

W okresie 2002-2006 w gamie Chevroleta była dostępna rozszerzona wersja TrailBlazera - pionierem dod. Jego cechą charakterystyczną jest obecność trzeciego rzędu siedzeń, co pozwala przewozić 7 osób. Model ten wyposażony jest w 406 mm długości, 66 / 21mm osoba liftingiem i po liftingu szerszy i 50 mm powyżej, ciało zwiększonej wysokości ułatwia dostęp do piątego i szóstego miejsca. Samochód standardowo były montowane relingi dachowe.

Długie TrailBlazera wersja jest produkowany w fabryce General Motors w oklahoma City, Oklahoma. Z powodu cięć wydatków na ten młyn zamknięto - ostatni samochód, który wyszedł taśmy montażowej 20 lutego 2006 r., był biały pionierem dod.

                                     

3. Pionierem SS. (Pioneer SS)

Model 2006 roku linia TrailBlazera dołączył do sportowej wersji SS. Pionierem w ten sposób, jest pierwszym suv-EM produkcji, który otrzymał ikonę portu S odebrał. Jest on wyposażony w 6.0-litrowy silnik LS2 V8 o mocy 395 km i maksymalny moment obrotowy wynosi 542 Nm. Wysoka moc pozwala na samochód przyspiesza od 0 do 96 km / h w 5.8 sekundy. Wersja SS otrzymała swój własny projekt, który zawiera zmienione zderzaki, atrapa chłodnicy w kolorze nadwozia, 20-calowe koła, nie relingi dachowe, a także czarne wykończenie z tkaniny lub skóry we wnętrzu.

Chevrolet zaproponował dwa warianty wyposażeniowe modelu SS. 1SS, wersja podstawowa, wyposażona w taki sam, jak podstawowy LS, ale obejmuje również mocniejszy silnik LS2 V8 silnik, sportowe zawieszenie i duże koła. W ramach 3-s zawiera wszystkie elementy, a poza tym sprzęt jest bardziej luksusowy LT.

                                     

4. Zakończenie produkcji. (End of production)

Następny TrailBlazera generacji będzie zbudowany na zmodernizowanej wersji bieżącego GMT360 dno, nazwany GMT361. Planowane wprowadzenie tej wersji wiosną 2007 roku, ale w styczniu 2006 roku, General Motors ogłosił, że platforma ta będzie lekko zaktualizowany, i im GMT360NG. W czerwcu 2006 roku, jednak projekt ten został odrzucony. W ostatecznym rachunku, wydanie tego modelu została zakończona w 2009 roku, w związku z zakończeniem działalności produkcyjnej przez zakład w Moraine w stanie Ohio.

W 2008 roku na rynku ukazał się na Chevrolet Traverse crossover, który zastąpił nie Udoskonalona wersja TrailBlazera dod.

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie